Klientów, których czeka organizacja konferencji czy szkolenia bądź spotkania biznesowego, przeglądających oferty miejsc noclegowych i usług, jakie proponują różne obiekty konferencyjne w Warszawie, zachęcamy do współpracy z nami. Prowadzone przez nas centrum szkoleniowe to miejsce, w którym odbyło się już wiele tego rodzaju przedsięwzięć. Mamy do zaoferowania przestrzeń o wysokim standardzie. Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowane sale szkoleniowe. Zlokalizowane w samym sercu Warszawy centrum konferencyjne zapewnia ich 6, a każda wyposażona jest w najwyższej klasy sprzęt potrzebny do przeprowadzenia konferencji, szkolenia czy też spotkania biznesowego (ekran, projektor multimedialny, tablica suchościeralna lub flipchart z markerami). W okolicy znajduje się także wiele atrakcyjnych miejsc noclegowych.Oferujemy sale szkoleniowe idealne dla kameralnych grup 6-8-osobowych, jak również doskonałe do organizacji konferencji czy na spotkania biznesowe do 60 osób. Zanim klient podejmie ostateczną decyzję, może je osobiście obejrzeć.

Nasze sale szkoleniowo-konferencyjne cechuje nowoczesna aranżacja, wysoki standard wykończenia, dostęp do światła dziennego, możliwość zaciemnienia, indywidualnie sterowana klimatyzacja oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Bogata oferta miejsc noclegowych gwarantuje organizację udanych szkoleń firmowych lub branżowych. Nasze sale konferencyjne pomogą zorganizować zarówno duży event, jak i kameralne spotkanie służbowe na kilkanaście osób.

Na specjalne życzenie istnieje możliwość wyposażenia Sali w laptopy, ekrany led, rzutnik folii, wizualizer HD, kamerę.

W zależności od zapotrzebowania naszego Klienta w każdej z sal konferencyjnych oferujemy różnorodny układ stołów i krzeseł.

Zapraszamy do korzystania z naszych sal szkoleniowo-konferencyjnych w centrum Warszawy także po godz. 17:00.

Po godzinie 17:00 sale szkoleniowo-konferencyjne wynajmujemy w rozliczeniu godzinowym, dlatego nasze centrum konferencyjne zapewnia najbardziej atrakcyjną cenowo ofertę na rynku.

Sala szkoleniowa - sala konferencyjna Warszawa
nr 1
Ustawienie teatralne
do 30 osób
Ustawienie szkolne ze stołami
do 30 osób
Ustawienie konferencyjne
do 20 osób
Zapytaj o ofertę
Sala szkoleniowa
nr 2
Ustawienie teatralne
do 10 osób
Ustawienie szkolne ze stołami
do 10 osób
Ustawienie konferencyjne
do 10 osób
Zapytaj o ofertę
Sala szkoleniowa - sala konferencyjna w Warszawie
nr 3
Ustawienie teatralne
do 30 osób
Ustawienie szkolne ze stołami
do 32 osób
Ustawienie konferencyjne
do 20 osób
Zapytaj o ofertę
Sala szkoleniowa - sala konferencyjna
nr 4
Ustawienie teatralne
do 30 osób
Ustawienie szkolne ze stołami
do 30 osób
Ustawienie konferencyjne
do 20 osób
Zapytaj o ofertę
Sala szkoleniowa - sala konferencyjna
nr 3 + 4 łącznie
Ustawienie teatralne
do 60 osób
Ustawienie szkolne ze stołami
do 60 osób
Ustawienie konferencyjne
do 45 osób
Zapytaj o ofertę
Sala szkoleniowa - sala konferencyjna
nr 6
Ustawienie teatralne
do 30 osób
Ustawienie szkolne ze stołami
do 30 osób
Ustawienie konferencyjne
do 20 osób
Zapytaj o ofertę

Sale szkoleniowe i konferencyjne w centrum Warszawy

Wybór odpowiedniego ośrodka konferencyjno-szkoleniowego nierozerwalnie wiąże się z jego lokalizacją. Jeśli poszukują Państwo atrakcyjnej oferty na wynajem sal szkoleniowych w mieście Warszawa, zachęcamy do skorzystania z usług BusinessRoom. Nasze sale szkoleniowe stworzyliśmy z myślą o różnego rodzaju spotkań biznesowych lub formalnych, a także konferencjach i szkoleniach. Choć oferta wynajmu sal konferencyjnych, proponowana przez różne obiekty konferencyjne w Warszawie jest bogata, jesteśmy pewni, iż nasze usługi spełniają wszystkie wymogi obiektu szkoleniowego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami. Sale szkoleniowe, które znajdują się w naszej, ofercie mają od 25 m2 do 96 m2. Ich zdjęcia zamieszczone są na stronie internetowej.
Nie mniej istotny jest standard oraz wyposażenie, jakie ma sala szkoleniowa. Aby zapewnić klientom większy wybór i dostosować się do potrzeb organizacyjnych, udostępniamy pomieszczenia o różnej wielkości. Wszystkie oddane do dyspozycji sale konferencyjne cechuje estetyka wystroju, porządek i czystość. Mają również oświetlenie i nagłośnienie spełniające standardy wymagane do przeprowadzenia wydarzeń o różnym charakterze. Gwarantujemy też odpowiednią liczbę krzeseł. Naszym gościom zapewniamy odpowiedni komfort. 
Doskonałe warunki, świetna lokalizacja i pomoc w organizacji spotkania to, obok korzystnych cen, zalety wynajmu pomieszczenia w BusinessRoom. Sale konferencyjne muszą być usytuowane niedaleko Dworca Centralnego, Stacji SKM i WKD oraz Stacji Metra Centrum. Wymóg ten spełnia nasz obiekt zlokalizowany w biurowcu przy ulicy T. Chałubińskiego 8. Lokalizacja to nie wszystko. Równie ważne jest skomunikowanie obiektu z pozostałą częścią miasta. BusinessRoom położony jest w dogodnym miejscu w otoczeniu linii autobusowych i tramwajowych. Obok budynku znajduje się też parking.

Sale w niewielkiej odległości od Dworca Centralnego Warszawa: wynajem sal szkoleniowych na korzystnych warunkach

Wynajem sal szkoleniowych warszawa nie jest łatwą sprawą, ponieważ poszukując właściwego rozwiązania na potrzeby biznesowe trzeba zwrócić uwagę na kilka aspektów. Do podstawowych należą oczywiście ogólne warunki panujące w pomieszczeniach, komfort i wyposażenie. Wszystkie te kwestie wzięliśmy pod uwagę, tworząc infrastrukturę idealną dla potrzeb przedsiębiorców i trenerów szkoleń. Centrum konferencyjne w Warszawie zlokalizowana w komfortowym budynku powinna być przestrzenna i umożliwiać różne układy stołów oraz krzeseł. Warunki te odnajdą Państwo w naszych salach szkoleniowych. Ustawienie teatralne, szkolne czy konferencyjne to propozycje układów zapewniających dobry kontakt uczestników z trenerem w zależności od charakteru spotkania. Dysponujemy sześcioma salami o powierzchni od 25 m2 do 96 m2. Dostęp światła dziennego, a także możliwość samodzielnego dostosowania klimatyzatora to gwarancja, iż szkolenie lub konferencja przebiegnie bez zakłóceń, a jej uczestnicy będą skoncentrowani na warstwie merytorycznej. Zapewniamy wygodne krzesła i możliwość zaciemnienia pomieszczeń.
Ważna jest także lokalizacja. Nasze centrum szkoleniowe mieści się w samym sercu Warszawy. Jest to duże ułatwienie zwłaszcza dla osób, które przyjeżdżają spoza stolicy. Bliskość Dworca Centralnego i środków komunikacji, dzięki którym można się przemieścić na organizowane konferencje czy szkolenia, to zdecydowanie jedna z zalet usytuowania naszego obiektu.

Wynajem sali konferencyjnej - dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców z Warszawy

Sale konferencyjne w Warszawie to popularne rozwiązanie pomagające przeprowadzić profesjonalne szkolenie czy spotkanie, jeśli nie dysponujemy własnym lokum spełniającym właściwe kryteria. Czasami jednak jest świadomym wyborem pracodawców, którzy zamiast organizować je dla pracowników na terenie własnego przedsiębiorstwa, coraz częściej decydują się na skorzystanie z takiego obiektu, jak nasz. Profesjonalnie przygotowana sala konferencyjna jest więc doskonałym rozwiązaniem.
Dlatego naszą ofertę kierujemy m.in. do lokalnych firm, które nie mają odpowiedniego zaplecza do tego. Nawiązując współpracę z nami, mogą liczyć na profesjonalne i kompleksowe wsparcie. Zapewniamy także sale konferencyjne odpowiednio przygotowane do szkolenia pracowników czy spotkań z partnerami biznesowymi. Mając do dyspozycji takie warunki, można planować różne wydarzenia, nie martwiąc się o to, gdzie będą zorganizowane. Służymy doradztwem i pomocą już na tym etapie.
Podczas konferencji czy szkoleń najważniejszy jest sprzęt nagłaśniający oraz urządzenia, za pomocą których można odtwarzać materiały szkoleniowe. Każda z sal szkoleniowych w centrum BusinessRoom wyposażona została w tablicę z markerami, projektor z możliwością podłączenia do komputera oraz ekran. Zdarza się jednak, iż nasi klienci potrzebują dodatkowego wsparcia oraz sprzętu: na ich życzenie dodatkowo wyposażamy pomieszczenia w laptopy, kamery, rzutnik folii, wizualizer HD bądź też ekrany led. Są to sprzęty wysokiej klasy, w pełni sprawne i odpowiednio skonfigurowane. Nasze obiekty konferencyjne znajdujące się w niewielkiej odległości od przystanku Warszawa Centrum to znacznie więcej niż pomieszczenia na wynajem w dogodnej lokalizacji. Do usług podchodzimy kompleksowo. Chcemy, by klient czuł się u nas dobrze i swobodnie i w każdej chwili mógł liczyć na naszą pomoc i wsparcie: techniczne, organizacyjne czy administracyjne. Pozostajemy do Państwa dyspozycji. Nasi klienci nie muszą się obawiać pozostawienia materiałów w sali, mogą też dostarczyć potrzebne materiały na dzień przed szkoleniem/konferencją.

Sale szkoleniowe i sale konferencyjne: Warszawa Centrum

Każdą salę konferencyjną w BusinessRoom cechuje estetyka, neutralna kolorystyka i profesjonalny umiar. Celem jest skierowanie maksymalnej uwagi uczestników szkolenia czy konferencji na wartość merytoryczną spotkania. Oczywiście także uczestnik głodny będzie zdekoncentrowany, dlatego zapewniamy catering ze sprawdzonego źródła. Posiłki mają wielkie znaczenie podczas tego rodzaju przedsięwzięć. Dlatego warto zadbać o ich jakość. Smaczne ciastka oraz urozmaicony lunch wraz ze stałym dostępem do ciepłych napojów to podstawa. Dodatkowo można zamówić smaczne przekąski czy kanapki. Menu zawsze ustalamy z organizatorem. Jeśli klient sobie zażyczy, przygotowujemy także wersje dietetyczne, wegetariańskie czy wegańskie.
Przy podawaniu poczęstunku korzystamy tylko ze szklanej zastawy. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub wątpliwości dotyczące wynajmu sali szkoleniowej w BusinessRoom, prosimy o kontakt. Rozwiejemy każdą wątpliwość. Chętnie też dzielimy się naszymi spostrzeżeniami. Zaufało nam już wiele podmiotów, dzięki czemu mamy bogate doświadczenie w zakresie organizacyjnym. Konferencje czy inne wydarzenia, jakie tu odbyły się, poświęcone były różnej tematyce i skupiały uczestników z różnych branż czy środowisk.
W centrum miasta znajduje się doskonałe miejsce na organizację konferencji czy szkoleń. Lokalizacja BusinessRoom w Warszawie idealnie nadaje się do tego, aby zaprosić tu partnerów biznesowych lub pracowników. Łatwy dojazd transportem publicznym to jeden z atutów, który przemawia za tym, że współpraca z nami to dobry wybór. Ponadto gwarantujemy wynajem sali konferencyjnej w korzystnej stawce oraz odpowiednio wyszkolony personel do obsługi.
W BusinessRoom świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Warto to osobiście sprawdzić! Jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania i wymogi nawet najbardziej wymagających organizatorów!