Wbrew pozorom nie jest łatwo znaleźć dobre miejsce na spotkanie biznesowe w mieście takim jak Warszawa. Może to dziwić, ponieważ zapotrzebowanie na usługi wynajmu pomieszczeń do celów biznesowych jest ogromne. Każdy właściciel firmy lub osoba odpowiedzialna za formalne spotkania zdaje sobie sprawę, jak wiele zależy od właściwego otoczenia. Dobre wrażenie można zrobić często tylko raz, warto tę szansę wykorzystać jak najlepiej. Miejsce, w którym odbywamy spotkanie powinno być profesjonalne, komfortowe i posiadać wszelkie konieczne sprzęty. Niezbędna jest też dogodna lokalizacja, a często infrastruktura wokół budynku. Miejsce na spotkanie biznesowe nie powinno rozpraszać. Neutralna kolorystyka, wygodne krzesła czy sprawny sprzęt to podstawa. W BusinessRoom znajdą Państwo jednak znacznie więcej. Korzystając z naszych usług nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie organizacyjno-administracyjne, a także uwzględnienie indywidualnych oczekiwań. Wysoki standard sal i odpowiednie wyposażenie zapewni możliwość spokojnego przeprowadzenia rozmowy. Cisza, dostęp światła dziennego, możliwość zaciemnienia, a także odpowiednia wentylacja to aspekty, które trzeba wziąć pod uwagę wybierając miejsce na spotkanie biznesowe.

Poszukujesz miejsca na spotkanie biznesowe w Warszawie? Wybierz BusinessRoom

W standardzie proponujemy sale wyposażone w projektor, ekran oraz tablicę z markerami. Na życzenie klienta możemy zaś zapewnić laptopy, wizualizer HD, kamerę bądź rzutnik folii, a także ekrany led. Sprzęt jest w pełni sprawny i poprawnie skonfigurowany, dzięki czemu nie musimy obawiać się przykrych i kłopotliwych niespodzianek w trakcie spotkania czy szkolenia. Co istotne, nie trzeba się też obawiać o materiały pozostawiane w sali – a można je dostarczyć nawet na kilka dni przed spotkaniem bądź szkoleniem. BusinessRoom to oferta 6 sal wynajmowanych na szkolenia bądź konferencje. To też doskonałe miejsce na spotkanie biznesowe w Warszawie. Mniejsze sale mają powierzchnię 25m2, większe – 96 m2. Sale pozwalają na różne układy krzeseł i stołów. W zależności od potrzeb można zastosować teatralne, szkolne bądź konferencyjne ustawienie. W BusinessRoom pomożemy Państwu na każdym etapie organizacji spotkania, jeśli będzie taka potrzeba. Naszym celem jest odciążenie klienta ze spraw i obowiązków.

Lokalizacja miejsca na spotkanie biznesowe to sprawa kluczowa

BusinessRoom to miejsce na spotkanie biznesowe zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Centralnego, Stacji SKM i WKD oraz Stacji Metra Centrum.To ważne w przypadku osób dojeżdżających pociągiem z innych miejscowości. Lokalizacja w centrum miasta to ponadto możliwości sprawnego dojazdu z różnych punktów – zarówno tramwajem, jak i autobusem. Przy budynku znajduje się ponadto płatny parking naziemny dla poruszających się samochodem. Na tle obiektów konferencyjnych w Warszawie BusinessRoom cechuje doskonałe położenie także ze względu na bliskość hoteli i przydatnej infrastruktury. Dobre miejsce na spotkanie biznesowe musi też uwzględniać catering. Spotkania o charakterze formalnym bywają długie i nużące, a niezaoferowanie lunchu byłoby nietaktem. Dlatego oferta BusinessRoom uwzględnia smaczny catering, na który składają się gorące napoje, woda i ciasteczka, a także zróżnicowany lunch. Jest też możliwość domówienia deseru bądź eleganckich kanapek oraz przystawek. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – mamy nadzieję, iż elastyczne możliwości spełnią Państwa oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu.